І Всеукраїнська науково-практична конференція "Актуальні питання та перспективи розвитку психологічного супроводу пацієнта в медичних закладах України"

Страна: Украина

Город: Київ

Дедлайн: 20.08.2018

Даты: 29.09.18 — 29.09.18

Адрес: Київ, вулиця Хрещатик 7/11, ADMIRAL HALL

Е-мейл Оргкомитета: uaprpp@ukr.net

Организаторы: Українська Асоціація Психосоматики Репродуктивної Перинатальної Психології

Условия участия и жилье: 350 гривень

 

На сьогоднішній день психологічний супровід пацієнта в Україні, є не можливим і не доступним пацієнту в грошовому еквіваленті. Перша причина тому, витіснення психологів, як спеціалістів при  мультидисциплінарному підході до діагностики, лікування та реабілітації пацієнта. Друга причина, яка робить недосяжною дану послугу для пацієнта, це відсутність спеціалізації «Психолог» в реєстрі МОЗ України, що не уможливлює наявність робочої ставки даного спеціаліста в закладах охорони здоров’я України.

Мета конференції – привнести в медичне, психологічне, наукове та соціальне суспільство, що психосоматика, перинатальна психологія, репродуктивна психологія  існують як наука, що пацієнт потребує лікування не лише тілесного захворювання, але й психологічного супроводу та психологічної підтримки, тому що «фізичне» і «душевне» є нероздільним.

Задача конференції полягає у об’єднанні на одній площадці, в форматі доповідачів, лікарів різних спеціалізацій (онкологів, репродуктологів, акушер-гінекологів та ін.) , психологів, медичних психологів, психотерапевтів, науковців, працівників МОЗ України, за ради обміну досвідом, за ради впровадження психологічної підтримки та супроводу пацієнта, в ім'я пацієнта України.

Організаційний внесок за участь у конференції - 350 гривень.  Кошти, зібрані від проведення заходу будуть передані фонду допомоги онкохворим дітям "Краб", на підтримку дитячого відділення Національного інституту раку.

facebook.com/uaprpp/

www.irppp.com.ua

 

Веб-сайт: www.irppp.com.ua