5 летних и зимних школ с открытой подачей заявок. Такие школы предоставляют вам возможность пройти краткий интенсивный курс обучения, и дают отличный опыт социального взаимодействия и навычки командной работы. В такой школе вас зачастую познакомят и с основами проектного менеджмента. Участие в летних школах или зимних школах – это, кроме прочего, отличная возможность поездить по другим странам и отточить ваши умения в разговорном иностранном языке!

Фильтр по типу:

 

США
подача заявок до:
10.12.2018
Летняя образовательная программа Стенфордсокго университета в области развития демократии.
Германия
подача заявок до:
01.12.2018
Грант на прохождение летних курсов немецкого языка в Германии.
Украина
подача заявок до:
18.11.2018
Образовательная программа, посвященная вопросам восточного партнерства ЕС.
Украина
подача заявок до:
06.11.2018
Запрошуємо на Idea Boot Camp, який відбудеться у Харкові з 29 по 30 листопада.Команди-автори п’ятьох найкращих ідей представлять їх на головній сцені фестивалю Plan B (30 листопада — 2 грудня), а також на особистій зустрічі з потенційними донорами. Організатори покривають витрати на дорогу, харчування та проживання під час Idea Boot Camp та ще двох днів фестивалю.
Мета майстерні: запропонувати інструменти молодим захисникам демократії для кращого розуміння, як саме місцева демократія та залученість жителів міста пов'язані з мирним діалогом, врегулюванням конфліктів та толерантністю. Учасникам та учасницям “Вищої школи лідерства та дослідження” організатори забезпечують проживання і харчування. А також компенсують вартість проїзду в сумі не більше 500 гривень за наявності підтверджуючих документів.
Россия
подача заявок до:
14.11.2018
Студенты получат советы, познакомятся с личным опытом экологов, урбанистов, архитекторов и профессионалов, занимающихся развитием территорий. Форум посвящен важным экологическим аспектам – поиск решений проблем экологии, города будущего, развитие территорий.
Россия
подача заявок до:
10.11.2018
Международный форум волонтеров 2 – 5 декабря 2018 в Москве. Программа форума поделена на 3 секции: бизнес, культура, практический сектор.
Variety of countries
подача заявок до:
11.01.2019
Международная летняя исследовательская программа для постдоков в области изучения глобальных экологических, социальных и экономических изменений.
Украина
подача заявок до:
03.11.2018
Захід розрахований на студентів старших курсів, аспірантів, молодих випускників, громадських активістів віком 19-35 років, а також на всіх тих, хто працює з ініціативами у гуманітарній сфері, реалізовує проекти пов’язані з політикою та культурою пам’яті в Україні.
Украина
подача заявок до:
14.01.2019
Трансрегиональная летняя академия в области осмысления насилия.
Участь у програмі — це можливість зміцнити власні лідерські компетенції в створенні соціальних ініціатив, обмін досвідом та набуття навичок, необхідних для розвитку власної студентської організації у своєму закладі вищої освіти.ОРГАНІЗАТОРИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ:проживанням в двомісних номерах;харчуванням та кава-брейками;необхідними матеріалами;відшкодування витрат на транспорт до міст проведення модулів.
Bosnia & Herz.
подача заявок до:
14.10.2018
Студенческая модель ООН в Боснии и Герцеговине.
Украина
подача заявок до:
25.09.2018
Маєте власний проект, але не впевнені, чи здатен він здобути комерційний успіх? Мрієте про реалізацію чудової ідеї, але не усвідомлюєте, із чого б почати? Ви - потенційний і перспективний учасник Business-Leader School #KNU!
Украина
подача заявок до:
27.09.2018
Правнича школа являє собою комплекс майстер-класів та дискусій у контексті проблем сучасного судочинства та розвитку навичок молодих юристів.
Корея
подача заявок до:
12.10.2018
Зимняя школа в области прав человека в Сеуле.

Страницы