Италия
подача заявок до:
24.09.2018
Бакалаврские стипендии на обучение в Венецианском университете (Италия). Для широкого круга специальностей.
Каждый комплексный научно-технический проект должен предусматривать работы, соответствующие мероприятиям программы («Создание знаний», «Трансфер технологий» и «Применение знаний»).
Конкурс є відкритим для науково-дослідних груп закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн. Фінансування виділяється два роки поспіль, на кожний рік окремо.
Oxford Russia Fellowship — это стипендиальная поддержка для молодых ученых и преподавателей из Москвы и российских регионов, работающих в области социальных наук (социология, политические исследования, городские исследования).Размер стипендии: 100 000 рублей в месяц.
Украина
подача заявок до:
25.09.2018
Маєте власний проект, але не впевнені, чи здатен він здобути комерційний успіх? Мрієте про реалізацію чудової ідеї, але не усвідомлюєте, із чого б почати? Ви - потенційний і перспективний учасник Business-Leader School #KNU!
Украина
подача заявок до:
25.09.2018
В листопаді 2018 року відбудуться перші п'ять дводенних воркшопів з культурного менеджменту. Це можливість отримати навички та знання зі стратегічного планування, керування проектним циклом, розвитку аудиторії та комунікації в сфері культурних проектів. Деякі учасники та учасниці зможуть отримати фінансування для реалізації своєї ідеї.
Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням, пересуванням по місту та усіма необхідними матеріалами під час Форуму. Проїзд до міста Суми учасники оплачують самостійно.
Організатори відшкодовують вартість проїзду в купейному вагоні поїзду, у 2 класі поїзду ІнтерСіті або автобусі. На час проведення Школи забезпечується харчування та проживання учасників у двомісних номерах готелю.
Украина
подача заявок до:
27.09.2018
Навчання безкоштовне 6 місяців full-time.Стипендія $500 за результатами mid-exam. Стажування з 4-го місяця на реальних проектах. Робота гарантована на $1500+
Португалия
подача заявок до:
27.09.2018
Постдок в области естественных наук в г.Брага (Португалия).
Украина
подача заявок до:
27.09.2018
Правнича школа являє собою комплекс майстер-класів та дискусій у контексті проблем сучасного судочинства та розвитку навичок молодих юристів.
Китай
подача заявок до:
27.09.2018
Стипендия на окончание магистратуры в Китае в области публичной политики, экономики и бизнеса, международных отношений.
Variety of countries
подача заявок до:
27.09.2018
Премия размером 8653 евро за инновации в области глобальной безопасности.
Китай
подача заявок до:
28.09.2018
Стипендии на обучение в Университете Цинхуа (Китай). Для широкого круга специальностей.
Южно-Африканская Республика
подача заявок до:
28.09.2018
Стипендия на обучение в магистратуре в области лингвистики в Южной Африке.

Страницы