У квітні-червні триватиме конкурс українсько-французьких науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки. Фінансування виділяється два роки поспіль, на кожний рік окремо. Рішення щодо продовження фінансування у наступному році приймається після розгляду звіту за попередній рік виконання проекту.
Стипендия на окончание МВА в Пенсильванском государственном университете.
Греция
подача заявок до:
18.06.2018
Летняя школа для социальных инноваторов в Греции.
Переможці конкурсу будуть рекомендовані до отримання стипендії, що покриватиме 55-70% від повної вартості навчання.
Во время школы участники Школы будут посещать профильные лекции и практические занятия, а также вести рабочий проект (в направлениях, связанных с разработкой ПО) или работать со специальном оборудованием (IT-инфраструктура и телекоммуникации).
Переможці отримають цінні подарунки і зможуть взяти участь у дводенному тренінгу для школярів «Активний громадянин: хто, як, навіщо і що далі?» та дводенному тренінгу для студентів «Співпраця з владою: почути голос молоді», відвідають Верховну Раду України та Кабінет Міністрів, зустрінуться з представниками влади і зможуть задати їм запитання.
Максимальный размер гранта: 1 500 000 рублей. Минимальный размер гранта: 700 000 рублей.В конкурсе могут участвовать коллективы численностью не менее 2 человек и не более 10 человек, состоящие из граждан Российской Федерации, а также иностранных граждан и лиц без гражданства, имеющих статус налогового резидента Российской Федерации.
Китай
подача заявок до:
20.06.2018
Бакалаврские, магистерские и аспирантские стипендии от Тяньцзиньского университета. Для широкого круга специальностей.
Під час 5-денної теоретичної сесії (3–7 липня 2018 року) учасники тренінгу спільно із провідними українськими та німецькими фахівцями досліджуватимуть феномен сучасного музею, його місце та роль у суспільстві як інституції пам’яті, потенціал до розвитку та налагодження ефективної взаємодії з громадою.
Максимальна вартість одного проекту: 100 тис. грн.
Великобритания
подача заявок до:
22.06.2018
Бакалаврские стипендии в области биомедицинских наук от Университета Ньюкастла (Великобритания).
Украина
подача заявок до:
24.06.2018
Школа менеджерів освітніх програм – спеціально розроблений проект для тих, хто хоче працювати в kmbs.Навчання в Школі є безкоштовним.
SCAMT Workshop Week (SWW) - это уникальный новый формат летней школы: за 1 неделю у вас будет возможность сделать научный проект в одной из самых современных областей нанотехнологий и освоить новые практические навыки.
Організатори відшкодовують вартість проїзду (автобусом та не дорожче купейного вагону потягом), забезпечують проживання і харчування учасників у час проведення літньої школи, безкоштовно надають навчально-методичні матеріалами.
Украина
подача заявок до:
25.06.2018
Редакція не бере фінансових внесків за участь у Літній школі журналістики, а пропонує комфортні умови навчання і сприяє у вирішенні побутових, зокрема житлових, питань. За написані матеріали учасники Літньої школи отримуватимуть гонорари.

Страницы